Singiel na dziś: Portland Trail Blazers – Golden State Warriors

Typy na dziś

Singla na sobotę 18. dzień maja zagramy w najlepszej, koszykarskiej lidze świata, czyli NBA. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Przed nami trzeci mecz finałów Konferencji Zachodniej. Pierwsze dwa spotkania padły łupem Golden State Warriors i teraz rywalizacja przenosi się na dwa pojedynki do Portland.

W meczu numer dwa, Blazers prowadzili przez większą część meczu, jednak w końcówce dali sobie wydrzeć zwycięstwo. Ta bolesna porażka może wpłynąć na zespół z Oregonu dwojako: albo załamią się mentalnie i przegrają serię do zera, albo jeszcze bardziej zbiorą się w sobie, poprawią błędy i powalczą z GSW.

Naszym zdaniem bardziej prawdopodobny jest ten drugi scenariusz. Uważamy, że Blazers są w stanie dziś wygrać. Nie raz w sezonie regularnym pisaliśmy o tym, jak ciężko się gra w Moda Center. Publiczność jest bardzo głośna i wręcz zagłusza komunikację na parkiecie. Dodajmy do tego fakt, że kiedy ostatni raz Warriors grali w tej hali, przegrali wysoko, bo aż 129:107.

Dziś może aż tak wysoko nie będzie, ale uważamy, że Blazers będą w stanie pokonać mistrzów NBA. Warto zauważyć, że w ekipie z Oakland ponownie nie zagra Kevin Durant, który leczy uraz kostki.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 600 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Co dziś obstawić?

Stawiamy, że Portland Trail Blazers pokonają Golden State Warriors, czy to w regulaminowym czasie gry, czy po dogrywce. W poprzednim meczu byli bardzo blisko pokonania GSW. Dziś już nie powinni dać sobie wydrzeć wygranej.

Portland Trail Blazers – Golden State Warriors, typ: 1 OT, kurs: 1.73. 

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama


Typy na rzuty rożne: Rangers – PSV https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rangers-psv/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: FC Kopenhaga – Trabzonspor https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-fc-kopenhaga-trabzonspor/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Verona – Napoli https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-verona-napoli-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…