Singiel na dziś: Szachcior Soligorsk – Sławija Mozyrz

Typy na dziś

Typy bukmacherskie do Singla na sobotę 16. dzień maja wybraliśmy z białoruskiej ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Nie rzucamy się na Bundesligę. Poczekamy trochę, aby zobaczyć, jak będzie przebiegała rywalizacja na pustych stadionach. Coś czujemy, że w sobotę na niemieckich boiskach nie zabraknie niespodzianek. Dlatego przenosimy się na Białoruś i stawiamy, że w meczu Szachciora Soligorsk ze Sławiją Mozyrz nie zostanie pokryty BTS.

Szachcior po średnio udanym początku sezonu, w ostatnim czasie wrócił na właściwe tory, o czym świadczy seria czterech meczów bez porażki. Na dodatek trzykrotnie tej drużynie udało się dowieźć czyste konto do końca spotkania. Dzisiaj stawiamy, że będzie podobnie.

Sławija nie ma za bardzo kim postraszyć z przodu i spodziewamy się jednostronnego meczu, w którym piłkę do siatki będą pakowali tylko zawodnicy gospodarzy.

Szachcior Soligorsk – Sławija Mozyrz, typ: BTS? NIE, kurs: 1.67.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 600 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…