Singiel na dziś: Ukraina U20 – Włochy U20

Typy na dziś

Typy do Singla na wtorek 11. dzień czerwca wybraliśmy z mistrzostw świata do lat 20. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Krótko. Stawiamy, że Włosi awansują do finału młodzieżowego mundialu. Aby tam się znaleźć będą musieli oczywiście pokonać Ukrainę, ale nie zdecydujemy się na zagranie „czystej” dwójki. To spotkanie może nawet zakończyć się serią rzutów karnych, więc bardziej opłaca się postawić na awans.

Dlaczego Włosi? W przeciągu całego, „polskiego” turnieju młodzi Azzurri wyglądają na solidną i dobrze poukładaną taktycznie drużynę. Owszem zdarzają im się słabsze momenty, ale jest ich naprawdę niewiele. Poza tym mają kreatywnych graczy w środku boiska, co w starciu z Ukrainą może i zapewne będzie miało kluczowe znaczenie.

Ukraińcy wymęczyli awans do półfinału ogrywając Kolumbię. Wcześnie zdobyli gola i do końcowego gwizdka bronili skromnego prowadzenia. Zaimponowali nam grą w defensywie, stąd nie zdziwimy się, jeśli dziś nie stracą żadnej bramki.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś: Jaki zakład postawić?

W związku z powyższym stawiamy, że Włosi awansują do finału MŚ do lat 20. Naszym zdaniem gracze z Italii znajdą sposób, żeby wywalczyć promocję. Może nawet lepiej wykonają serię rzutów karnych, może zdobędą gola w dogrywce, ale uważamy, że to Włochy zagrają w finałowym starciu na stadionie Widzewa.

Ukraina U20 – Włochy U20, typ: awans Włochy, kurs: 1.72. 

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na wtorek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-wtorek-27/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Atalanta – Brescia – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/atalanta-brescia-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na poniedziałek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-poniedzialek-28/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…

Reklama