Typy na dziś: Dubel na wtorek 11.06. z kursem 2.39.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na wtorek 11. dzień czerwca wybraliśmy z eliminacji do Euro oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.39. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy na powyżej 2.5 gola w spotkaniu Belgii ze Szkocją. Belgowie dysponują ogromnym potencjałem w ofensywie i liczymy, że dziś z niego skorzystają. Rywal nie jest zbyt wymagający, bo ostatnio męczył się przed własną widownią ze słabym Cyprem (2:1). Uważamy, że gospodarze dzisiejszego po jedynku sami pokryją linię 2.5 gola, a ewentualna bramka dla gości będzie dla nas miłym bonusem.

W drugim meczu Dubla stawiamy na przynajmniej osiem runów w ciekawie zapowiadającym się meczu Houston Astros z Milwaukee Brewers. Obie drużyny należą do ścisłej czołówki w swoich konferencjach i obie dysponują świetnymi pałkarzami. Liczymy, że oba zespoły przynajmniej osiem razy zdobędą home plate, co przy potencjale tych ekip, nie jest zbyt wygórowanym rezultatem.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.39.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

Typy na dziś

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB