Typy na dziś: Dubel na wtorek 11.06. z kursem 2.39.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na wtorek 11. dzień czerwca wybraliśmy z eliminacji do Euro oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.39. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy na powyżej 2.5 gola w spotkaniu Belgii ze Szkocją. Belgowie dysponują ogromnym potencjałem w ofensywie i liczymy, że dziś z niego skorzystają. Rywal nie jest zbyt wymagający, bo ostatnio męczył się przed własną widownią ze słabym Cyprem (2:1). Uważamy, że gospodarze dzisiejszego po jedynku sami pokryją linię 2.5 gola, a ewentualna bramka dla gości będzie dla nas miłym bonusem.

W drugim meczu Dubla stawiamy na przynajmniej osiem runów w ciekawie zapowiadającym się meczu Houston Astros z Milwaukee Brewers. Obie drużyny należą do ścisłej czołówki w swoich konferencjach i obie dysponują świetnymi pałkarzami. Liczymy, że oba zespoły przynajmniej osiem razy zdobędą home plate, co przy potencjale tych ekip, nie jest zbyt wygórowanym rezultatem.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.39.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

Typy na dziś

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB