Singiel na dziś: Virginia – Texas Tech

Oceń

Singla na poniedziałek 8. dzień kwietnia zagramy w USA, gdzie dziś wieczorem rozegrany zostanie mecz o mistrzostwo Stanów Zjednoczonych w koszykówce uniwersyteckiej (NCAA). Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Typ na dziś – Singiel

Dziś wieczorem większość Amerykanów zasiądzie przed telewizorami, aby oglądać finał NCAA Men’s Basketball, w którym zagrają Virginia i Texas Tech. Mało kto zakładał taki skład finału, bo większość widziała tutaj Duke, ale na tym właśnie polega piękno March Madness.

Obie drużyny grają świetnie w obronie i po tym meczu z pewnością znów usłyszymy powiedzenie „defense wins championships„.  Fachowcy w Stanach Zjednoczonych przewidują, że będzie to wyrównany pojedynek. Tym samym tropem idą również bukmacherzy. Kursy wystawiono z lekką przewagą na Virginię, a linia ustawiona jest na -1.5 pkt. Nie zdziwimy się, jeśli dojdzie w tym spotkaniu do dogrywki, bo naprawdę oba zespoły prezentują zbliżony poziom.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Co dziś obstawić?

My stawiamy na Virginię, że zdobędzie pierwsze mistrzostwo kraju w swojej historii. Sportowo dajemy im więcej szans, ale i mentalnie. Będąc już tak blisko upragnionego tytułu, z pewnością Cavaliers dadzą z siebie wszystko, aby po ostatniej syrenie usłyszeć piosenkę One Shining Moment.

Virginia – Texas Tech, typ: 1 OT, kurs: 1.75. 

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB