Śląsk zagra na Cyprze z FK Teplice i FK Ufa

sports news

Piłkarze Śląska w ramach przygotowań do rundy wiosennej rozegrają pięć sparingów – poinformował klub z Wrocławia na swojej oficjalnej stronie.

Trzy z nich zaplanowano podczas obozu w Ayia Napie na Cyprze. Wrocławianie zajęcia wznowią 7 stycznia i przez niespełna dwa tygodnie trenować będą na własnych obiektach przy ul. Oporowskiej 62.

16 stycznia czeka ich pierwszy mecz kontrolny z Miedzią Legnica. „Trójkolorowi” 19 stycznia wylecą na 10-dniowy obóz przygotowawczy do cypryjskiej Ayia Napy. Podczas zgrupowania rozegrają trzy sparingi. Przeciwnikami będą czeskie FK Teplice, rosyjska FK Ufa oraz łotewska FK Lipawa.

Ostatnie spotkanie kontrolne zaplanowano po powrocie wrocławian do kraju. 2 lutego rywalem będzie czeski FC Hradec Kralove.

* * * * * *
Ramowy plan przygotowań do rundy wiosennej:

7 stycznia (Oporowska 62): pierwszy trening
16 stycznia (Wrocław): sparing Śląsk – Miedź Legnica
19 stycznia: wylot na obóz przygotowawczy
22 stycznia (Larnaka, Cypr): sparing Śląsk – FK Teplice (Czechy)
25 stycznia (Larnaka, Cypr): sparing Śląsk – FC Ufa (Rosja)
28 stycznia (Larnaka, Cypr): sparing Śląsk – FK Lipawa (Łotwa)
29 stycznia: powrót do Polski
2 lutego (Wrocław): sparing Śląsk – FC Hradec Kralove (Czechy).

(za slaskwroclaw.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.