Slaven Bilić zwolniony z Al-Ittihad

sports news

Al-Ittihad poinformował oficjalnie o zwolnieniu Slavena Bilicia z funkcji pierwszego trenera. Chorwat pracował w Arabii Saudyjskiej tylko pięć miesięcy.

Bilić podpisał umowę z Al-Ittihad we wrześnu 2018 roku. Zespół pod jego wodzą nie osiągał jednak zakładanych wyników. Z piętnastu spotkań, wygrał zaledwie trzy. W tej sytuacji chorwacki szkoleniowiec został zwolniony.

50-latek w przeszłości jako trener pracował m.in. w West Ham United, Besiktasie, Lokomotiwie Moskwa, a także w kadrze Chorwacji.

Jako szkoleniowiec nie ma na razie w dorobku większych sukcesów. Jako piłkarz natomiast w 1998 roku z reprezentacją narodową zdobył brązowy medal mistrzostw świata.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.