Sławik dołączył do sztabu szkoleniowego Górnika Zabrze

sports news

Mateusz Sławik dołączył do sztabu szkoleniowego Górnika Zabrze – poinformowali czternastokrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

Były bramkarz zespołu z Górnego Śląska ostatnio pracował z golkiperami drugiej drużyny i dbał również o rozwój młodzieży.

Sławik podczas swojej kariery w Górniku rozegrał 36 spotkań na poziomie Ekstraklasy. Ponadto trzykrotnie zagrał również w Pucharze Ekstraklasy. Po zakończeniu kariery pozostał w Zabrzu, gdzie opiekował się rezerwami klubu i rocznikami młodzieżowymi.

Teraz będzie odpowiadał za odpowiednie przygotowanie bramkarzy do treningów oraz meczów Górnika. Ponadto, podobnie jak dotychczas, będzie koordynował pracę nad rozwojem młodzieży na tej pozycji.

(za gornikzabrze.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.