Sławomir Peszko: Trzeba stąpać twardo po ziemi

– Trzeba stąpać twardo po ziemi. Mimo tego, że wygraliśmy 5:0, to za ten mecz dopisujemy sobie i tak tylko trzy punkty a nie sześć – stwierdził tuż po spotkaniu z Podbeskidziem Bielsko-Biała zawodnik Lechii Gdańsk, Sławomir Peszko.

Podczas sobotniego starcia z podopiecznymi Roberta Podolińskiego 30-latek strzelił swojego pierwszego gola w barwach Biało-Zielonych. Były piłkarz FC Koeln na listę strzelców wpisał się w 86. minucie rywalizacji.

– Nie przyszedłem do Lechii po to, żeby bić się o koronę króla strzelców. Jakbym miał ciśnienie na bramkę, to wziąłbym piłkę i podszedł do rzutu karnego. Moje zadanie to pomaganie Lechii w odnoszeniu zwycięstw. Dlatego cieszy mnie to, że odnieśliśmy pierwszą wygraną na wiosnę – przyznał reprezentant Polski, cytowany przez “lechia.pl”.

– Cieszą gole Sebastiana Mili, Grześka Kuświka, Milosa Krasicia i Mario Malocy. Ale mimo wszystko trzeba stąpać twardo po ziemi. Mimo tego, że wygraliśmy 5:0, to za ten mecz dopisujemy sobie i tak tylko trzy punkty a nie sześć – zaznaczył doświadczony skrzydłowy.

– Pierwsze spotkanie to była dla nas jednak niewiadoma. Było też spore ciśnienie, bo zdawaliśmy sobie sprawę z naszej pozycji w tabeli. Wynik dał nam wiele jako całej drużynie i widać było, że jesteśmy razem. To też efekt zgrupowania w Turcji, gdzie lepiej poznaliśmy się na boisku i poza nim – dodał.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Ajax – FC Volendam https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-ajax-fc-volendam/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Groningen – Cambuur https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-groningen-cambuur/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Mainz – Borussia Dortmund https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-mainz-borussia-dortmund/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…