Slovan Bratysława – Liptovsky Mikulas – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś

Slovan Bratislava – Liptovsky Mikulas. Typy bukmacherskie do Singla, na środę 7. dzień kwietnia, wybraliśmy z Pucharu SłowacjiZapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Oczywiście dobrze wiecie, że nie gramy pucharów, ale dziś zrobimy wyjątek. Po pierwsze nie ma zbyt wielu alternatyw, po drugie widzimy w tym starciu wyraźnego faworyta.

Stawiamy, że Slovan Bratysławą pokona Liptovsky Mikulas różnicą przynajmniej trzech bramek.

Slovan jest bezsprzecznie najlepszą drużyną w Słowacji. Tylko cud mógłby sprawić, że nie zdobędzie tytułu mistrzowskiego, a druga do krajowego pucharu również stoi otworem.

Uważamy, że ekipa ze stolicy pokona drugoligowy Liptovsky Mikulas i pokryje handicap 0:2. Wystarczy nam “skromne” 3:0, choć naprawdę nie zdziwimy się, jeśli faworyt wygra jeszcze wyżej.

Slovan Bratysława – Liptovsky Mikulas, typ: 1 (handicap 0:2), kurs: 2.20.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Venlo – PSV https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-venlo-psv/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Young Boys – St. Gallen https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-young-boys-st-gallen/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Lyon – Angers https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-lyon-angers/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…