Smith: Aston Villa to klub z potencjałem na Premier League

sports news

Aston Villa w barażu pokonała Derby County i w nowym sezonie będzie ponownie grać w Premier League. Trener Dean Smith przyznał, że klub ma potencjał, by rywalizować na tym poziomie.

– Potencjał klubu jest ogromny i Aston Villa jak najbardziej zasługuje, by grać co sezon w Premier League – powiedział Dean Smith, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

Szkoleniowiec przed sezonem liczył, że uda się wrócić na najwyższy poziom rozgrywkowy w Anglii.

– Kiedy przejmowałem zespół, pomyślałem, że możemy być w najlepszej dwójce. Zaczęliśmy dobrze, potem dopadły nas kontuzje i mieliśmy trudny okres w styczniu i lutym. Potem napisaliśmy jednak wspaniałą historię i awansowaliśmy – podsumował szkoleniowiec Aston Villa.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.