Smith: Jesteśmy w dobrej formie

sports news

Aston Villa pokonała u siebie Newcastle United 2:0 w poniedziałkowym meczu Premier League. Dean Smith, menedżer beniaminka, był zadowolony z postawy w defensywie swojej drużyny.

– Ta liga jest naprawdę ciężka. Mamy za sobą okres, w którym graliśmy przeciwko Manchesterowi City i Liverpoolowi, a uważam, że zaprezentowaliśmy się w nich dobrze – powiedział Smith w rozmowie z „Sky Sports”.

– Sytuacja w tabeli jest wyrównana. Musimy być trudną do pokonania drużyną i starać się zachowywać czyste konta w obronie. Jestem bardzo zadowolony, że teraz nam się to udało. W tym sezonie nie mieliśmy zbyt wielu czystych kont – dodał.

– Jesteśmy w dobrej formie. Wiedzieliśmy, że będzie ciężko, ale stać nas na rywalizację z każdym. Potrzebujemy czasu, aby w defensywie się zgrać, ale przeciwko Newcastle wyglądało to dobrze – ocenił.

Zespól z Villa Park zajmuje 15. miejsce w tabeli ze zdobytymi 14 punktami. W następnej kolejce zagra na wyjeździe z Manchesterem United.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.