Smolinski: Lubię taką formę aktywności

sports news

Całą drużyną dobrze przepracowaliśmy ten tydzień i jeszcze bardziej się zintegrowaliśmy – wyznał Martin Smolinski w rozmowie z oficjalnym serwisem Falubazu Zielona Góra.

Reprezentant Niemiec nie kryje zadowolenia po zimowym obozie siedmiokrotnych mistrzów Polski w Szklarskiej Porębie.

– Dużo biegaliśmy na nartach, a popołudniami zorganizowano nam świetne aktywności jak chociażby kartingi. Mieliśmy więc świetną okazję do rozmów i poznania siebie nawzajem – podkreślił Smolinski.

– Mieliśmy na kartingach małą rywalizację i tak się złożyło, że ja byłem tam najszybszy. Lubię taką formę aktywności. Szczerze mówiąc spodziewałem się, że najlepszy będzie Piotr Protasiewicz bo w tym sporcie ma duże doświadczenie – zaznaczył Niemiec.

– Szykujemy motocykle do wyjazdu na tor. Zajmie nam to jeszcze około tygodnia. Plan jest taki, aby 9 lub 10 marca wznowić treningi. Czekam na odpowiednie warunki atmosferyczne. Być może pierwsze kółka będę kręcił we Włoszech lub na Słowenii. Myślę, że dołączę także do treningów z zielonogórską drużyną – dodał Smolinski.

(za falubaz.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.