Lavicka: Skuteczność naszym największym problemem

sports news

Trener Śląska Wrocław Vitezslav Lavicka zdaje sobie sprawę z rangi poniedziałkowej konfrontacji przeciwko Zagłębiu Lubin.

Obie drużyny przed derbowym starciem w 23. kolejce LOTTO Ekstraklasy dzieli dziewięć punktów na korzyść popularnych „Miedziowych”.

– Oczywiście oglądałem spotkanie Zagłębia z Miedzią Legnica (3:0 – przyp. red.). Bezpośrednio na stadionie byli moi asystenci, a ja obejrzałem mecz na video. Lubin był lepszą drużyną, zdecydowanie zasłużył na zwycięstwo. Legnica ułatwiła im jednak zadanie swoimi błędami – podkreślił Lavicka dla oficjalnego serwisu Śląska.

– Dla nas to bardzo dobry materiał do analizy, by odpowiednio przygotować się do poniedziałkowego starcia. Zdaję sobie sprawę, jaki czeka nas mecz, że rywalizacja Śląska z Zagłębiem to na Dolnym Śląsku wielkie derby – stwierdził Czech.

– To prawda, że zarówno z Zagłębiem Sosnowiec, jak i z Wisłą, stwarzaliśmy sobie okazje bramkowe, których nie potrafiliśmy wykorzystać. To nasz największy problem. Skuteczność w ostatniej fazie akcji, wykończenie. Dla mnie, jako trenera, jest pozytywne, że potrafimy stworzyć szanse do strzelenia gola, jednak najważniejsza jest efektywność i pracujemy podczas treningów, by być skuteczniejszymi w meczach – dodał Lavicka.

(za slaskwroclaw.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.