Smoliński trzy lata dłużej z Pogonią

sports news

Kacper Smoliński podpisał nowy kontrakt z Pogonią Szczecin – poinformował klub z Pomorza Zachodniego na swojej oficjalnej stronie.

Młodzieżowy reprezentant Polski związał się z popularnymi „Portowcami” trzyletnią umową, obowiązującą do końca czerwca 2022 roku.

Smoliński całą swoją dotychczasową karierę spędził w Pogoni. Ubiegły sezon zakończył ze srebrnym medalem mistrzostw Polski w kategorii juniora młodszego.

– Jestem bardzo zadowolony, że mogłem podpisać nowy kontrakt z Pogonią. Dziękuję władzom klubu za zaufanie i zrobię wszystko, aby go nie zawieźć – wyznał Smolinski po złożeniu stosownych podpisów.

– Ostatnie miesiące były dla mnie bardzo udane, ale wiem, że nie mogę popadać w euforię. Podchodzę do tego z chłodną głową i twardo stąpam po ziemi. Jestem świadomy, że przede mną jeszcze bardzo dużo pracy, żeby spełnić marzenia – dodał młody piłkarz.

– Nie ma dla nas większej radości niż widok rodowitego wychowanka, który przeszedł wszystkie szczeble szkolenia i jest blisko spełnienia swoich piłkarskich marzeń. Chcielibyśmy, aby niedługo doczekał się debiutu w LOTTO Ekstraklasie – podsumował Dariusz Adamczuk, prezes miejscowej akademii.

(za pogonszczecin.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.