Jaimon Lidsey złamał obojczyk

sports news

Jaimon Lidsey złamał obojczyk – poinformowała Fogo Unia Leszno na swojej oficjalnej stronie.

20-letni Australijczyk przyleciał już do Polski, gdzie będzie przechodził rehabilitację. Jego przerwa w treningach potrwa przynajmniej kilka tygodni.

Fogo Unia Leszno rozpocznie walkę o obronę tytułu w niedzielę 7 kwietnia. Wówczas podopieczni Piotra Barona w inauguracyjnej kolejce PGE Ekstraligi 2019 podejmą u siebie Betard Spartę Wrocław.

„Byki” tydzień później pojadą do Torunia, gdzie zmierzą się z miejscowym Get Well.

(za unia.leszno.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.