Smółka: Odchodzę z Arki jako dużo lepszy trener

sports news

Arka zremisowała u siebie w derbach Trójmiasta z Lechią Gdańsk 0:0. – Na pewno muszę zacząć od podziękowań dla wszystkich, dla klubu, który dał mi szansę w Ekstraklasie, klubu z historią i świetnymi kibicami – powiedział Zbigniew Smółka, który po spotkaniu przestał pełnić funkcję pierwszego trenera gdyńskiej drużyny

– Popełniliśmy na poziomie grudnia i stycznia za dużo błędów. To była solidna nauczka, także tego, jak powinno odchodzić się z twarzą. Temat mojej pracy zamykam, ale do końca sezonu będę mocno trzymał kciuki za Arkę. Będę się zapewne jeszcze bardziej denerwował patrząc na jej mecze w tv – przyznał Smółka, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

– Dzisiaj było widać, że nie mamy siły, nie jesteśmy przygotowani motorycznie, dużo można by mówić. Gdyby wszyscy piłkarze grali tak, jak dzisiaj w derbach, to futbol byłby piękniejszy. Zawsze trzeba mocno pracować. Dzisiaj było widać, że ten zespół pracuje, mimo że nie jest łatwo – podkreślił.

– Wiele nauczyli mnie piłkarze, za to im dziękuję. Byliśmy 74 godziny od meczu, gdzie myśleliśmy, że będziemy słaniali się na nogach, ale nikt tego nie robił. Jeśli kolejne spotkanie będą wyglądały podobnie i będą tak wybiegane, to Arka utrzyma się w Ekstraklasie spokojnie. Mam nadzieję, że ten plan zostanie wykonany – stwierdził.

– Człowiek popełnia błędy, takie jest życie. Jest to cenne doświadczenie. Nie chcę się z nim dzielić. Niech takie chwile przeżyją Ci, którzy chcą się tego nauczyć. To bardzo duża nauczka i wierzę, że wyciągnę z niej wnioski. Odchodzę z Arki jako dużo lepszy trener – zaznaczył.

Arka zajmuje 14. miejsce w tabeli, mając trzy punkty przewagi nad strefą spadkową. W następnym meczu zagra na wyjeździe z Pogonią Szczecin.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.