Smółka: Przerwa była nam potrzebna

sports news

Trener Arki Gdynia Zbigniew Smółka na konferencji prasowej przed meczami ligowymi ze Śląskiem Wrocław i Lechią Gdańsk przyznał, że przerwa reprezentacyjna była potrzebna jego drużynie.

– W naszej sytuacji był to okres potrzebny. Mieliśmy bardzo fajne warunki w Gniewinie. Przede wszystkim zajęliśmy się tym na co mamy największy wpływ, czyli korektami taktycznymi – powiedział Zbigniew Smółka, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

– Odległość tych spotkań jest minimalna. Musimy być bardzo dobrze przygotowani od pierwszego do ostatniego zawodnika. Koncentrujemy się na pierwszym, kluczowym spotkaniu. Jest to jeden z naszych „finałów” i koncentrujemy się, aby wreszcie wygrać w tej rundzie – dodał szkoleniowiec.

Trener odniósł się również do stanu boiska, które w ostatnim czasie w Gdynii nie było w najlepszym stanie.

– Murawa jest coraz lepsza i powinna pozwolić na nasz styl gry. Jesienią i w grach kontrolnych na dobrych boiskach pokazaliśmy, że potrafimy grać w piłkę – wytłumaczył Smółka.

(za:arka.gdynia.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.