Smyła: Raków to zespół potrafiący grać w piłkę

sports news

Mirosław Smyła, trener Korony Kielce przed meczem ligowym z Rakowem Częstochowa przyznał, że jego drużyna musi mieć swoją tożsamość na boisku.

– Raków to zespół biegający, potrafiący grać w piłkę, mający pomysł na grę. Widać tutaj rękę trenera, tych wiele lat jego pracy w klubie. To jest niesamowity handicap, że można mieć zespół przez taki długi okres, doszlifować go, stąd nieprzypadkowy był ich awans oraz to, że teraz punktują – powiedział Mirosław Smyła, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

– Wiadomo, że każdy szuka rozwiązań, Raków też nie jest zespołem, który gra jednym stylem, tylko potrafi przetransferować to wszystko w coś innego, dlatego musimy być przygotowani nie tylko na nich, ale powinniśmy pokazać również to, co sami chcemy sprzedać – dodał szkoleniowiec.

– Zawsze będę naciskał, że Korona musi mieć swoją tożsamość na boisku i to ma być naszym atutem – podkreślił Mirosław Smyła.

(korona-kielce.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.