Smyła: Zagłębie to inteligenty zespół

sports news

Trener Korony Kielce Mirosław Smyła przed meczem z Zagłębiem Lubin przyznał, że jego zespół prezentuje się coraz lepiej, ale przed kielczanami jeszcze sporo pracy.

– Mecz w Gliwicach na pewno był niezły, ale jak zwykle znaleźliśmy swoje słabe strony. Gdyby było odwrotnie, to byśmy go nie przegrali – powiedział Mirosław Smyła, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

– To jest jedna jaskółka, dlatego nie będziemy robić z tego całej wiosny. Jeśli chodzi o personalia, to na spotkanie z Zagłębiem na pewno dobierzemy optymalne zestawienie. Czy będzie takie samo jak z Piastem, a może ciut inne? Przekonamy się w sobotę – dodał
szkoleniowiec.

– Na pewno Zagłębie dużo „biega z głową”, więc to jest inteligentny zespół, który na boisku wie czego chce. Są trudnym rywalem, dlatego bierzemy pod uwagę co i w jakim tempie gra przeciwnik, jakie ma indywidualności, ale zawsze musimy patrzeć i zaczynać pracę od siebie – ocenił najbliższego przeciwnika trener Korony.

(za:korona-kielce.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.