Ben Arfa negocjuje z FC Nantes

sports news

Hatem Ben Arfa według dziennika „L’Equipe” może zostać nowym piłkarzem FC Nantes. Piłkarz obecnie pozostaje bez klubu.

Napastnik rozpoczął już negocjacje z francuskim klubem. Rozmawiał z prezydentem Waldemarem Kitą. Mieli dyskutować o umowie, obowiązującej do końca obecnego sezonu.

Ben Arfa obecnie jest bez klubu, więc może w każdej chwili dołączyć do nowej drużyny. Według francuskich mediów inną opcją dla 32-latka jest OGC Nice.

Piłkarz grał ostatnio w Stade Rennais, skąd odszedł po zakończeniu minionego sezonu.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.