Sobiech strzelił dwa gole w sparingu

Napastnik Hannoveru 96, Artur Sobiech strzelił dwie bramki w towarzyskim meczu z Sankt Pauli Hamburg. Jego zespół pokonał rywali 4:1.

Polak pierwszego gola zdobył w 49. minucie gry, wykorzystując rzut karny. Drugie trafienie zaliczył kwadrans przed zakończeniem spotkania. Poza nim na listę strzelców wpisali się Fabrice Picault (St.Pauli), a także Felix Klaus i Hugo Almeida. W zespole z Hamburga wystąpił Waldemar Sobota.

Sobiech w bieżącym sezonie rozegrał dwadzieścia meczów w lidze niemieckiej. Zdobył w nich trzy gole.

Po przerwie na mecze reprezentacji, Hannover zmierzy się na własnym stadionie z Hamburgerem SV. Mecz 28. kolejki Bundesligi odbędzie się 2 kwietnia. Obecnie zespół z HDI Arena jest na ostatniej pozycji w tabeli.