Sobolewski: Była pełna realizacja taktycznych założeń

sports news

Trener Wisły Płock Radosław Sobolewski nie krył satysfakcji po zwycięstwie w Kielcach z Koroną 1:0 w pierwszym sobotnim meczu 12. kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy.

„Nafciarze” dzięki piątej wygranej z rzędu awansowali na drugie miejsce w tabeli.

– Bardzo krótko na temat tego meczu. Dziękuję chłopakom za ich trud i za podejście do tych zawodów – podkreślił Sobolewski dla oficjalnego serwisu klubu z Mazowsza.

– Była to pełna realizacja taktycznych założeń przedmeczowych i można powiedzieć, że przez 90 minut realizowaliśmy to, co zakładaliśmy – stwierdził opiekun „Nafciarzy”.

– Cieszę się, że chłopaki dalej są głodni zwycięstw, chcą wciąż zwyciężać i na tym buduje optymizm – podsumował Sobolewski.

(za wisla-plock.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.