Sobolewski: Czas na ostateczne rozstrzygnięcia

sports news

Radosław Sobolewski, trener Wisły Płock przed meczem z Koroną Kielce przyznał, że „Nafciarze” na finiszu rozgrywek będą walczyć o jak najwyższe miejsce, co wiąże się z większymi dochodami dla klubu.

– W tym momencie skupiamy się na dwóch ostatnich meczach i wywalczeniu jak najwyższego miejsca w tabeli, które zagwarantuje klubowi większy zastrzyk gotówki – powiedział Radosław Sobolewski, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

– Teraz przed nami mecz z Koroną Kielce. Jeśli drużyna zrealizuje założenia taktyczne na wtorkowy mecz, będzie grać szczelnie w defensywie, jak w ostatnich spotkaniach i wykorzysta swoje sytuacje z przodu, jesteśmy w stanie wyszarpać w tym spotkaniu trzy punkty i kontynuować ostatnią serię zwycięstw – dodał szkoleniowiec.

– Przed nami końcówka sezonu, ostateczne rozstrzygnięcia. Po nich zawodnicy będą mieli krótką chwilę na odpoczynek. Krótką, ponieważ już niebawem startuje nowy sezon i musimy zrobić wszystko, żeby jak najlepiej się do niego przygotować – zapowiedział trener „Nafciarzy”.

(za:wisla-plock.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.