Sobolewski: To była reakcja prawdziwych mężczyzn

sports news

Wisła Płock wygrała u siebie z Legią Warszawa 1:0 w środowym zaległym meczu 4. kolejki PKO Ekstraklasy. Radosław Sobolewski, trener „Nafciarzy”, był bardzo zadowolony, że jego podopieczni zrehabilitowali się za ostatnią dotkliwą porażkę w Lubinie 0:5.

– Bardzo gratuluję moim piłkarzom i oczywiście dziękuję im za ten wieczór – powiedział Sobolewski na pomeczowej konferencji prasowej.

– Tak naprawdę, w środku, tak w głębi, liczyłem na taką reakcję po porażce z Zagłębiem Lubin. To jest ta reakcja, jaką wymagałem od prawdziwych mężczyzn, od prawdziwych piłkarzy – dodał.

– To była chyba nasza najlepsza pierwsza połowa odkąd tutaj jestem. Bardzo podobało mi się wyjście ze średniego ustawienia do wysokiego pressingu. Trzeba wziąć też pod uwagę, że praca w taki sposób kosztuje bardzo dużo sił – przyznał.

– Drugą połowę zdeterminował wynik. Cofnęliśmy się, a Legia rzuciła się, aby odwrócić losy spotkania. My natomiast skutecznie się broniliśmy. W tym meczu, w przeciwieństwie do ostatniego, bardzo podobała mi się praca w poziomie całego zespołu. Tych siedmiu kilometrów, których zabrakło przeciwko Zagłębiu, tutaj zawodnicy dorzucili z nawiązką – stwierdził.

Wisła Płock zajmuje 11. miejsce w tabeli ze zdobytymi 10 punktami. W następnej kolejce zagra u siebie z Wisłą Kraków.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama