Sokołowski: Idziemy dobrą drogą

sports news

Pomocnik Piasta Gliwice Patryk Sokołowski przed spotkaniem z Cracovią przyznał, że podopieczni Waldemara Fornalika koncertują się tylko na najbliższym meczu. To ich metoda na sukces.

– Mamy dobrą serię. Koncentrowanie się na najbliższym meczu i odpowiednie przygotowanie się do rywalizacji pokazuje, że idziemy dobrą drogą. Teraz przed nami misja Cracovia i tylko na niej się skupiamy – powiedział Patryk Sokołowski, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

Pomocnik Piasta docenia formę najbliższego rywala. Cracovia, mimo że przegrała ostatnio dwa mecze, to w rundzie wiosennej jest czołową drużyną w lidze.

– Myślę, że to jest jedna z bardziej wiodących drużyn w naszej lidze w 2019 roku. Bardzo dobrze gra w piłkę, dlatego należy spodziewać się trudnego meczu, ale dzięki temu będzie bardzo ciekawie. My również prezentujemy efektowny futbol. Będziemy chcieli dać z siebie sto procent swoich umiejętności i wygrać tę rywalizację, by dalej liczyć się w grze – ocenił Sokołowski.

(za:piast-gliwice.eu).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.