Solskjaer: Ciężko zaakceptować taki wynik

sports news

Manchester United przegrał u siebie z Crystal Palace FC 1:2 w sobotnim meczu 3. kolejki Premier League. Ole Gunnar Solskjaer, menedżer „Czerwonych Diabłów”, powiedział, że jego drużynie brakowało skuteczności w drugiej połowie.

– Ciężko zaakceptować ten wynik. Pierwsza połowa była słaba. Przez pierwsze pół godziny czuliśmy, że kontrolujemy grę i może wyglądało to trochę zbyt łatwo. Zabrakło nam jednak odpowiedniej energii, a potem rywale strzelili gola przy swojej pierwszej sytuacji – powiedział Solskjaer w rozmowie z „MUTV”.

– Długa piłka, to nie powinno się wydarzyć. Źle broniliśmy – ocenił Norweg.

– W drugiej połowie graliśmy świetnie. Był pressing, naciskaliśmy rywali, stwarzaliśmy sobie sytuacje, tylko nie strzeliliśmy gola. Brakowało nam tego jednego dotknięcia – żałował.

-Widzieliśmy, że rywale będą grali z kontrataku i są groźni w tym elemencie. Mają szybkich zawodników, stworzyli sobie trzy sytuacje i zdobyli dwie bramki – dodał.

– Oczywiście jesteśmy rozczarowani, że nie wygraliśmy. Marcus Rashford raz jeszcze spojrzy jak wykonał rzut karny. Jestem pewien, że podejdzie do wykonania kolejnego Igo wykorzysta – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Podcast #kasujemy

Reklama