Solskjaer: Kiedy jesteś młody, to marzysz o zdobyciu Pucharu Anglii

sports news

Manchester United zagra w środę u siebie z Wolverhampton Wanderers w powtórzonym meczu trzeciej rundy Pucharu Anglii. Ole Gunnar Solskjaer, menedżer „Czerwonych Diabłów”, powiedział, że obie drużyny wiedzą o sobie już niemal wszystko.

– Graliśmy z nimi wiele razy. Dlatego zmierzymy się z zespołem, który wie o nas mniej więcej wszystko. Kilka tygodni temu zagraliśmy z nimi także w lidze – powiedział Solskjaer, cytowany przez „BBC”.

– Przed tygodniem rozegraliśmy niezła pierwszą połową. Druga odsłona była rozczarowująca, ale chcemy sobie zapewnić awans u siebie – dodał norweski szkoleniowiec.

– Kiedy jesteś młody, to marzysz, aby triumfować w tych rozgrywkach. Uwielbiałem, kiedy grałem w finałach i zdobywałem trofea, dlatego tak bardzo chcemy awansować – podkreślił. Początek środowego spotkania na Old Trafford o godzinie 20.45.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Piątek 24.01.
https://youtu.be/PZ2hcQxd0ws
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony

Podcast #kasujemy S01.E24. https://open.spotify.com/episode/2L89yNRfu4RXzblJlpCOdf?si=10zZut2DT4Cq8fe13h6Wrw #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony

Podcast #kasujemy S01.E24. Zapraszamy do wysłuchania. #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=e4a7538e-1ac6-4c19-9b1c-c24ad4266fce

Load More…