Solskjaer: Naszym priorytetem jest najbliższy mecz

sports news

Manchester United zagra na wyjeździe z Arsenalem Londyn w piątkowym meczu 1/16 finału Pucharu Anglii. Ole Gunnar Solskjaer, tymczasowy menedżer drużyny z Old Trafford, podkreślił, że jego podopieczni koncentrują się tylko i wyłącznie na starciu w północnej części stolicy Anglii.

– Nie można mówić, który mecz jest ważniejszy. Mam jednak do swojej dyspozycji szeroką kadrę. Naszym priorytetem zawsze jest najbliższe spotkanie – powiedział Solskjaer, cytowany przez „BBC”.

– Teraz naszym głównym priorytetem jest piątkowy mecz. Potem będziemy mieli jeszcze sobotę, niedzielę i poniedziałek, więc do kolejnego spotkania przeciwko Burnley FC będziemy mieli mnóstwo czasu na odpoczynek – dodał norweski szkoleniowiec, który doskonale zna smak rywalizacji z „Kanonierami” z perspektywy zawodnika „Czerwonych Diabłów”.

– To zawsze była walka pomiędzy naszymi drużynami. Oni sięgnęli po dublet, my po potrójną koronę. Mieliśmy bardzo dobry zespół, ale oni również posiadali znakomitą drużynę. W tych starciach zawsze trzeszczały kości – stwierdził.

– Moim zadaniem jest teraz sprawienie, aby drużyna robiła postępy. Koncentrujemy się na każdym najbliższym meczu i pracą z piłkarzami, których mam do swojej dyspozycji – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.