Thierry Henry może zostać zwolniony z AS Monaco

sports news

Bardzo zagrożona jest posada Thierry’ego Henry’ego. Szkoleniowiec jest bliski zwolnienia przez AS Monaco – donosi „Daily Mirror”.

Legendarny napastnik Arsenalu Londyn może zostać zwolniony po zaledwie trzech miesiącach swojej pierwszej samodzielnej pracy w roli trenera. W październiku zastąpił na stanowisku Leonardo Jardima, ale działacze są rozczarowani wynikami osiąganymi przez drużynę.

Zespół z Księstwa pod jego wodzą wygrał zaledwie dwa razy w 12 meczach ligowych. Według doniesień, działacze sensacyjnie rozważają zastąpienie go Leonardo Jardimem, z którym wcześniej się rozstano. AS Monaco zajmuje 19. miejsce w tabeli Ligue 1 ze stratą trzech punktów do bezpiecznej strefy.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.