Solskjaer: Trenowanie Manchesteru United to zaszczyt i marzenie

sports news

Ole Gunnar Solskjaer przez trzy kolejne lata będzie trenerem Manchesteru United. Norweg w rozmowie z oficjalną stroną klubu przyznał, że praca na tym stanowisku to spełnienie marzeń.

– To naprawdę zaszczyt. Myślę, że wszyscy o tym wiedzą. W ostatnich miesiącach mówiłem, że jest to wymarzona praca dla każdego człowieka zainteresowanego piłką nożną, zwłaszcza dla każdego, kto był związany z Manchesterem United – powiedział Ole Gunnar Solskjaer.

– Dziękuję wszystkim, że mogę dalej pracować nad rozwojem klubu i drużyny. Potencjał jest fantastyczny – dodał Norweg.

Od kiedy Solskjaer przyjął zespół z Old Trafford, „Czerwone Diabły” wygrały 14 z 19 meczów. W pozostałych pięciu spotkaniach zanotowały trzy remis i dwie porażki.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.