Spalletti: Inter robi postępy

sports news

Inter Mediolan rozgromił u siebie Rapid Wiedeń 4:0 i awansował do 1/8 finału Ligi Europy. Luciano Spalletti, trener „Nerazzurrich”, powiedział, że jego zespół musi wysoką formę podtrzymać przez dłuższy okres czasu.

– Inter ciągle robi postępy i popełnia mniej błędów niż to było wcześniej, ale nie będziemy wspominać tego, co działo się w tym okresie. Trzeba na to spojrzeć z odpowiedniej strony, czyli na ciężką pracę drużyny – powiedział Spalletti w rozmowie z „Sky Sport Italia”.

– Staramy się, aby taki poziom gry był normalnością. Bez wzlotów i upadków. Musimy postarać się, aby stało się tak jak najszybciej, bo w poprzednim sezonie dobrze radziliśmy sobie jedynie w pewnych okresach – dodał.

– Wygląda to tak, że charakterystyka nie pozwala grać przez dłuższy czas na równym wysokim poziomie. Czy to w przeciągu całego meczu, czy też sezonu. Musimy jednak wykonać dodatkową pracę, aby ten problem rozwiązać – podkreślił.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.