Spalletti gotowy do powrotu na ławkę trenerską

sports news

Luciano Spalletti przyznał w rozmowach z włoskimi mediami, że jest już gotowy na powrót na ławkę trenerską.

Były trener m.in. Interu i Romy w ostatnich tygodniach wiązany był z przenosinami do Newcastle, a Sky Sports doniosło, że Spalletti rozpoczął już nawet w tym celu, intensywną naukę języka angielskiego.

Spalletti aktualnie pobiera wynagrodzenie od Interu Mediolan, bowiem nie zdecydował się na rozwiązanie umowy za porozumieniem stron i do czerwca 2021 roku będzie zarabiał z tego tytułu 4,5 miliona euro rocznie.

60-latek opuścił Inter po serii czterech porażek z rzędu w zeszłym sezonie.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.