Goetze trafi do Milanu?

sports news

Milan przygotowuje się do złożenia oferty za Mario Goetze, jednak reprezentant Niemiec w przypadku ewentualnego transferu do Mediolanu, będzie musiał zgodzić się na obniżkę wynagrodzenia.

BVB potwierdziło ostatnio, że nie przedłuży umowy z niemieckim pomocnikiem i Goetze przygotowuje się do rozpoczęcia nowego rozdziału po powrocie do Dortmundu w 2016 roku.

CalcioMercato.com informuje, że Goetze jest bliski przenosin do Mediolanu, jednak będzie musiał zgodzić się na obniżkę pensji, bowiem aktualnie zarabia około 8 milionów euro rocznie.

Milan będzie w stanie zaoferować Niemcowi pensję około 2,5-3,5 miliona euro za sezon.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.