Sparing „Koziołków” w Tarnowie dzień później

sports news

Trening punktowany Unii Tarnów z drużyną Speed Car Motoru Lublin został przełożony na piątek – poinformowali trzykrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

„Jaskółki” miały pierwotnie spróbować swoich sił z „Koziołkami” w najbliższy czwartek, ale ostatecznie zdecydowano się na datę 22 marca. Początek zawodów wyznaczono na godzinę 16:30.

Obie drużyny przystąpią do tego spotkania w swoich najsilniejszych aktualnie składach.

Speed Car Motor Lublin w 2019 roku będzie beniaminkiem PGE Ekstraligi, natomiast „Jaskółki” po spadku z najwyższej klasy rozgrywkowej będą walczyć w Nice 1. Lidze Żużlowej.

(za unia.tarnow.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.