Reprezentant Meksyku wzmocnił GKS Tychy

sports news

Carlos Pena wzmocnił GKS Tychy – poinformował pierwszoligowiec na swojej oficjalnej stronie.

29-letni pomocnik i były zawodnik szkockiego Glasgow Rangers oraz dwukrotny mistrz Meksyku z Club Leon, złożył podpis pod kontraktem, który będzie obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku. Zawarte porozumienie zakłada również opcję przedłużenia współpracy o kolejne dwanaście miesięcy.

– Zawodnika o takim potencjale i umiejętnościach w naszym klubie jeszcze nie było. Dla Carlosa gra w Tychach będzie jednak nowym rozdziałem. Musi udowodnić wszystkim, ale przede wszystkim sobie, że jest w stanie ponownie wrócić na najwyższy poziom. Dla nas niezwykle istotny jest fakt, że skonstruowaliśmy kontrakt w taki sposób, że ryzyko tego transferu jest ograniczone do minimum – podkreślił Grzegorz Bednarski, prezes Tyski Sport S.A.

– Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem do Polski i będę mógł tutaj zagrać. Na pewno nie jest to dla mnie krok w tył. Przebywam w waszym kraju od trzech tygodni. Generalnie bardzo się mi się tu podoba i cieszę, że będę miał okazję trenować w takim zespole – przyznał dziewiętnastokrotny reprezentant Meksyku po złożeniu stosownych podpisów.

GKS Tychy zajmuje aktualnie jedenaste miejsce w tabeli zaplecza LOTTO Ekstraklasy.

(za gkstychy.info)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.