Spychała: Legia na pewno jest faworytem, ale my chcemy wygrać

sports news

Mateusz Spychała, obrońca Korony Kielce przed meczem ligowym z Legią Warszawa zapowiedział, że jego drużyna chce wywalczyć w stolicy komplet punktów. Defensor zaznczył również, że w szatni nie ma dodatkowej motywacji ze względu na rywala.

– Zdajemy sobie sprawę z kim gramy. Legia na pewno jest faworytem w tym spotkaniu, ale my jedziemy tam walczyć o zwycięstwo – powiedział Mateusz Spychała, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

– Znamy swoją wartość i obecnie mamy dobrą serię, więc zrobimy wszystko, by wywieźć z Warszawy komplet punktów – dodał defensor Korony.

– Sytuacja wygląda tak jak przed każdym innym meczem. W szatni nie czuć żadnej dodatkowej motywacji i normalnie przygotowujemy się do tego spotkania – przyznał Mateusz Spychała.

(za:korona-kielce.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.