Espirito Santo: Nie będę komentować plotek łączących mnie z Arsenalem

sports news

Nuno Espirito Santo, obecnie trener Wolverhampton Wanderers odmówił komentarza na pytanie dotyczące jego przyszłości i pracy w roli szkoleniowca Arsenalu FC.

Angielskie media twierdzą, że Portuglaczyk jest jednym z głównym kandydatów do zastępienia Unaia Emery’ego. Pozycja Hiszpana jest coraz słabsza i wkrótce może zostać zwolniony.

– Myślę, że dobrze mnie znasz i wiesz, że nie odpowiem na to pytanie – powiedział Nuno Espirito Santo do dziennikarza „Daily Mail”.

– Nie będę omawiał czegoś co nie jest związane z rzeczywistością. Przede wszystkim dlatego, że Arsenal ma trenera. Rozmowa na ten temat byłaby brakiem szacunku dla niego – dodał Portugalczyk.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.