SSC Napoli gotowy zapłacić 18 milionów euro za Lobotkę

sports news

SSC Napoli chce sprowadzić Stanislava Lobotkę. Klub ze Stadio San Paolo jest gotowy zapłacić za defensywnego pomocnika Celty Vigo 18 milinów euro.

„Sky Sport Italia”, Sportitalia” i „calcomercato.com” donoszą, że strony negocjują warunki transferu. Napoli uzgodniło już warunki indywidualnego kontraktu ze Słowakiem, ale teraz musi dojść do porozumienia z Celtą.

Według doniesień, klub z Galicji oczekuje za niego z bonusami łącznie 25 milionów euro. Natomiast pierwsza oferta Napoli była na poziomie 15 milionów plus bonusy. Włoski klub ma nadzieję, że uda się spotkać w połowie drogi i kwota transferu zostanie ustalona na poziomie około 18 milionów.

Stanislav Lobotka w obecnym sezonie wystąpił w 17 meczach La Liga. Jego kontrakt z Celtą obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.