St. Polten – Austria Klagenfurt – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś

St. Polten – Austria Klagenfurt. Typy bukmacherskie do Singla, na sobotę 29. dzień maja, wybraliśmy z baraży w AustriiZapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że w spotkaniu St. Polten z Austrią Klagenfurt padną mniej niż trzy bramki .

Pierwsze spotkanie wygrali gracze Klagenfurtu aż 4:0, rozstrzygając kwestię awansu. Czy jest możliwy wynik odwrotny w dzisiejszym starciu? W teorii oczywiście tak, ale w praktyce goście nie wypuszczą z rąk, tak dobrej okazji i nie zmarnują zaliczki.

Uważamy, że zbyt wielu goli dziś nie zobaczymy. Goście skupią się zapewne na obronie korzystnego wyniki z pierwszej potyczki, a gospodarze nie mają na tyle jakości piłkarskiej, żeby odwrócić losy rywalizacji.

Stawiamy zatem na mniej niż trzy trafienia i mocno się zdziwimy, jeśli zobaczymy w St. Polten grad bramek. My w każdym razie stawiamy na poniżej 2.5 gola.

St. Polten – Austria Klagenfurt, typ: poniżej 2.5 gola, kurs: 2.07.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 600 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Węgry – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-wegry-niemcy/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Włochy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-wlochy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Austria – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-austria-francja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…