Stanko nowym obrońcą FC Cincinnati

sports news

Caleb Stanko został nowym zawodnikiem FC Cincinnati – poinformował oficjalny serwis Major League Soccer.

25-letni obrońca reprezentacji USA dołączył do zespołu z Ohio z SC Freiburg, gdzie spędził sześć sezonów i zaliczył tylko trzynaście spotkań. Nie zdobył w nich żadnej bramki.

Wychowanek klubu z historycznej Bryzgowi w swojej dotychczasowej karierze grał również na wypożyczeniu w FC Vaduz. Dla zespołu ze stolicy Liechtensteinu, rywalizującego w szwajcarskiej Super League, zanotował w sumie 28 spotkań.

FC Cincinnati w 2019 roku rozpocznie rywalizację w Konferencji Wschodniej MLS. Zespół z Ohio swoje spotkania rozgrywać będzie na Nippert Stadium, który może pomieścić 35 tysięcy widzów. Nowy obiekt – West End Stadium – ma być udostępniony w 2021 roku.

FC Cincinnati, którego barw bronić będzie Przemysław Tytoń, rozpocznie nowy sezon od wyjazdowej konfrontacji z Seattle Sounders. Spotkanie na CenturyLink Field zaplanowano na 2 marca.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.