Stawowy: Mieliśmy problem ze stałymi fragmentami gry

sports news

– W innej sytuacji ten remis byłby dobrym wynikiem. Jednak w naszej, gdy punkty są nam bardzo potrzebne, czujemy duży niedosyt – powiedział meczu z Rakowem Częstochowa (1:1) trener ŁKS-u, Wojciech Stawowy.

– Nie da się ukryć, że mieliśmy problem ze stałymi fragmentami gry. Każdy wie, jak silna to broń Rakowa i w mojej opinii podarowaliśmy rywalom zbyt wiele rzutów wolnych, po których częstochowianie stwarzali groźne sytuacje. Gdyby nie to, zapewne udałoby się nam wywieźć komplet punktów z Bełchatowa – dodał nowy szkoleniowiec łodzian na konferencji prasowej.

– Nadal szukam optymalnych wariantów. Jestem zadowolony z postawy Macieja Wolskiego. Nie zawiódł, tak jak nie zawiedli pozostali zawodnicy, bo każdy dziś bardzo chciał wygrać ten mecz – zakończył Stawowy.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.