Steven Gerrard: Gra dla Liverpoolu była wielkim zaszczytem

Wieloletni kapitan Liverpoolu Steven Gerrard zaapelował do swoich młodszych kolegów, aby ci przejęli po nim schedę w klubie i poprowadzili go do wielkich sukcesów nie tylko w Premier League, ale także i na arenie międzynarodowej.

34-letni Anglik wraz z końcem czerwca bieżącego roku rozpocznie swój nowy rozdział w piłkarskiej karierze. Po 17-latach gry dla ekipy z czerwonej części Merseyside przeniesie się on do amerykańskiej Major League Soccer, gdzie będzie bronił barw Los Angeles Galaxy.

– Kibice w futbolu są najważniejsi, a zawodnicy mają swoje ściśle sprecyzowane cele do wykonania, muszą zdobywać trofea i tworzyć nowe karty w historii klubu – stwierdził Steven Gerrard w wywiadzie dla oficjalnej strony internetowej drużyny z Anfield.

– Przez ostatnie 17-lat to było moje zadanie, ale niedługo dobiegnie ono do końca. Teraz odpowiedzialność przejdzie na kolejne pokolenie, które będzie nosić koszulkę z Liverbirdem na piersi. Tak właśnie działa Liverpool – kontynuował.

– Przychodząc tutaj musisz zdać sobie sprawę z tego, iż od pierwszego do ostatniego dnia musisz z siebie dawać wszystko – stwierdził. – Byłem częścią Liverpoolu przez ostatnie 17-lat i jestem z tego bardzo dumny. Możliwość reprezentowania barw The Reds była dla mnie ogromnym zaszczytem – dodał.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…