Steven Skrzybski wypożyczony do Fortuny

sports news

Steven Skrzybski zagra w rundzie wiosennej w Fortunie Dusseldorf – poinformował oficjalnie niemiecki klub. Ofensywny zawodnik został wypożyczony z Schalke 04 Gelsenkirchen.

Fortuna po zakończeniu tego sezonu będzie mogła wykupić 27-latka. Wszystko zależy jak skrzydłowy zaprezentuje się w drugiej części rozgrywek.

Do tej pory w barwach Schalke grał bardzo mało. Ma na koncie jedno spotkanie w Pucharze Niemiec i dwa na poziomie 4. ligi w rezerwach ekipy z Gelsenkirchen.

Piłkarzem Fortuny Dusseldorf jest Dawid Kownacki.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.