Stoch wygrał loty w Oberstdorfie, Kubacki na podium

sports news

Kamil Stoch wygrał niedzielny konkurs w lotach narciarskich rozegrany w niemieckim Oberstdorfie.

Trzykrotny mistrz olimpijski uzyskał 214,5 m oraz 227,5 m, odnosząc swoje 32. w karierze zwycięstwo w zawodach Pucharu Świata i dopiero po raz pierwszy w tym sezonie stanął na najwyższym stopniu podium.

Trzecie miejsce zajął Dawid Kubacki, który w drugiej serii skoczył 228,5 m, natomiast czwarty był Piotr Żyła. Dobrą postawę Polaków podkreślił jeszcze Jakub Wolny, kończąc konkurs na szóstej lokacie.

Stocha i Kubackiego na podium rozdzielił Rosjanin Jewgienij Klimow. Trzykrotny mistrz olimpijski dzięki niedzielnej wygranej awansował na drugą pozycję w klasyfikacji generalnej. Na jej czele wciąż jest z dużą przewagą Ryoyu Kobayashi.

Japończyk w niedzielę prowadził po pierwszej serii, ale słaby skok w drugiej serii spowodował, że spadł ostatecznie na dziewiątą pozycję.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.