Brosz: Każdy z nowych zawodników nam pomoże

sports news

Trener Górnika Zabrze Marcin Brosz w rozmowie na oficjalnej stronie klubu przyznał, że w zimowym oknie transferowym szukał tylko zawodników, którzy od raz podniosą poziom gry zespołu.

Górnik przed rundą wiosenną sprowadził do tej pory czterech zawodników. Do Zabrza trafili: bramkarz Martin Chudy oraz trzej pomocnicy: Mateusz Matras, Walerian Gwilia i Giannis Mystakidis.

– Każdy powinien być dla nas wartością dodaną. I to jest najważniejsze, bo uznaliśmy, że będziemy sprowadzać tylko takich piłkarzy, którzy podniosą poziom. Po tym, co pokazali na Cyprze jestem przekonany, że tak będzie – ocenił Marcin Brosz.

– Co ich łączy? Są w najlepszym wieku do grania. Już doświadczeni, ale wciąż młodzi. Każdy grał o dużą stawkę, występował w pucharach, ma na koncie mecze o dużą stawkę, pod dużym ciśnieniem. A wiemy, że nas takie mecze czekają – dodał szkoleniowiec Górnika Zabrze.

(za:gornikzabrze.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.