Stokowiec: Gramy o czwarte miejsce

sports news

– Mecz z mistrzem Polski, Legią – początek w środę, 15 lipca o godz. 20.30 – będzie zwieńczeniem sezonu w Gdańsku, kibice liczą na dobre widowisko, nie zamierzam się asekurować i dokonywać eksperymentów, chcemy się trzymać planu i zagrać atrakcyjnie dla kibiców – powiedział Piotr Stokowiec, trener Lechii Gdańsk przed zbliżającym się meczem z Legią Warszawa.

– Legia zamierza dać odpocząć kliku podstawowym zawodnikom, trener Vuković ma ten komfort że może przygotowywać się do nowego sezonu. Sytuacja kadrowa Legii nic w naszym podejściu nie zmienia. Będziemy się trzymali swojego planu. Legia zawsze była atrakcyjnym przeciwnikiem, tak będzie i tym razem – dodał Stokowiec.

– Dla nas końcówka sezonu to gra o czwarte miejsce, chcemy ten cel osiągnąć. Meczem sezonu będzie oczywiście finał Pucharu Polski w Lublinie z Cracovią. Chcemy się do niego jak najlepiej przygotować jutro wyjść składem który zapewni nam trzy punkty – zakończył trener Lechii, Piotr Stokowiec.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.