Stokowiec: Jesteśmy gotowi na końcówkę sezonu

sports news

Lechia Gdańsk do ostatniej fazy rozgrywek LOTTO Ekstraklasy przystąpi z pozycji lidera. Trener Piotr Stokowiec zapowiedział, że jego drużyna jest gotowa do walki.

– Przystępujemy do decydującej fazy, która zapowiada się bardzo ciekawie. Drużyna jest mocno zdeterminowania. Jesteśmy gotowi na końcówkę sezonu, żeby stanąć do walki – powiedział Piotr Stokowiec, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

– Dla nas to świetny czas. Robiliśmy wszystko, żeby się znaleźć w tym miejscu, w którym jesteśmy. Jesteśmy skoncentrowani. Zdajemy sobie sprawę, że każdy mecz to będzie Wielka Sobota. Jak pokazał ostatni mecz, nie możemy sobie pozwolić na chwilę wytchnienia czy luzu – dodał szkoleniowiec gdańskiego zespołu.

Stokowiec przyznał, że jego piłkarze muszą wykazać się przede wszystkim walką i wybieganiem.

– Myślę, że mamy dużo jakości, pokazaliśmy to nieraz. Chcemy pokazywać Lechię solidną, konsekwentną i skuteczną. Liczymy również na naszych kibiców – podkreślił trener Lechii.

(za:lechia.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.