Kozulj: Możemy powalczyć o czwarte miejsce

sports news

Pogoń Szczecin dopiero w ostatniej kolejce zapewniła sobie miejsce w czołowej ósemce. Pomocnik „Portowców” Zvonimir Kozulj zapowiedział, że zespół stać na walkę o czwartą pozycję.

– Będziemy starali się zająć jak najwyższe miejsce. Przy odrobinie szczęścia czwarta pozycja będzie gwarantowała grę w europejskich pucharach. Straty nie są duże – powiedział Zvonimir Kozulj, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

– Zobaczymy jak potoczy się runda finałowa, ale tak jak mówiłem – w żadnym wypadku na początku nie możemy podchodzić do tej części sezonu ze zwieszonymi głowami, bo słabiej nam poszło w ostatnich meczach – dodał pomocnik Pogoni.

Bośniak przyznał, że najbliższy rywal Zagłębie Lubin to drużyna, która prezentuje się na wiosnę bardzo dobrze i jej wyniki budzą szacunek.

– W obecnym sezonie raz z nimi wygraliśmy, raz przegraliśmy. Nie jest to zespół poza naszym zasięgiem – ocenił Kozulj.

(za:pogonszczecin.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.