Stokowiec: Przeciwstawiliśmy się fizycznie grającej Koronie

sports news

Trener Lechii Gdańsk Piotr Stokowiec stara się wyciągać pozytywne wnioski po remisie w Kielcach z Koroną 0:0 w ostatnim sobotnim meczu 22. kolejki LOTTO Ekstraklasy.

Zespół z Trójmiasta podzielił się punktami z rywalami po raz siódmy w bieżących rozgrywkach i umocnił się nieznacznie na pozycji lidera tabeli.

– Nie udało nam się wywieść trzech punktów z Kielc, dlatego trzeba na to spojrzeć w kategorii straty dwóch punktów – wyznał Stokowiec dla oficjalnego serwisu Korony.

– Ten mecz był dla nas zwycięski pod tym kątem, że graliśmy lepiej, niż w poprzedniej rywalizacji. Przeciwstawiliśmy się fizycznie grającej Koronie – podkreślił opiekun Lechii.

– Taka jest piłka. Nie udało nam się wygrać. Myślę jednak, że zaprezentowaliśmy grę godną lidera. Gratuluję punktu Koronie i życzę dalszych sukcesów – dodał Stokowiec.

(za korona-kielce.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.